Lütfen bekleyin...
Menü
Ülke:
Türkiye
Şehir:
Batman
Adres:
Petrol Mahallesi Kıradağı Caddesi Oduncular Kavşağı
E-posta:
bilgi@alioglugroup.com.tr
Telefon:
0 (532) 133 33 85
Hakkımızda

Tasarım Zekadır

Emel Tarhan - İç Mimar, Art Director.
Aşağı Kaydır
01
Biz Kimiz

Alioğlu Group Hakkında

Alioğlu Group’un kurucusu Ercan Alioğlu 1979’da Diyarbakır’ın Malabadi 
Beynat Köyünde dünyaya geldi. Ticarete ta 1986’da erken bir yaşta
su sigara satarak başlayan Ercan Alioğlu 1998’de babasının Malatya iline
tayini sebebiyle buraya yerleşti.

Hem ailesine destek maksadıyla hemde içindeki girişimcilik ve yaratıcı kişilikten dolayı burada da mısır satışı ayakkabı boyacılığı gibi çeşitli iş kollarında ticaretle uğraşmaya devam etti. 2002’de Batman iline yerleşen Ercan Alioğlu, Burada Siirt Çevre yolu üzerinde iki kardeşiyle birlikte 2005’e kadar buranın ilk esnafı olarak çay evi ve bir market kurup işleri birlikte yürüttüler.

Bu dönemde emlakçılığa başlayan Ercan Alioğlu, market içinde başlayan emlak işlerine 2007 yılında rahmetli Mecit Yıldız ile birlikte ilk kez inşaat yapmaya başlar. Ercan bey, Alioğlu Group adı altında ülke ekonomisine değer katan yüksek istihdam yaratan projeler ile ticaret hayatına halen devam ediyor. 

Alioğlu Group, sürdürebilirlik yaklaşımı çerçevesinde gerek çevre ve insan, gerek inovasyon ile desteklenen yapılarıyla öncelik olarak kalite ve güvene dayalı bir yaklaşımla çalışmalarına devam ediyor. 

Alioğlu Group topluma ve ülkeye değer üretmeye odaklanan bu çalışmalarla orta ve uzun vadede Türkiye’nin gelecek hedeflerini destekleyecek şekilde planlamalar yapmayı sürdürüyor